Hemen Ara Fiyat Al
Top

Kombi Bakım ve Tamiri

Kombi Bakımı ve Tamiri

Son derece önemli ve hassas bir cihaz kombinasyonundan oluşan doğalgaz kombi bakım ve tamir işleminin büyük bir titizlikle yapılması gerekiyor.

Herkesin de bildiği gibi dönem dönem yaşanan kombi kazaları maalesef telafisi olmayan üzücü olayların yaşanmasına neden olmaktadır. Bu tür kazaların önüne geçebilmek ve yüksek verimlilik açısından kombinizin bakımını zamanında yaptırmanız gerekiyor.

Aynı zamanda bu bakım onarım çalışmalarında profesyonel kuruluşlardan destek almanızın hayati bir önemi bulunmaktadır. Teknik altyapısı ve uzman kadrosu ile kombi montaj tamir işlemlerini gerçekleştiren firmamızdan bu alanda talepte bulunabilirsiniz.

Kombi Bakım ve Tamir İşlemlerinde Profesyonel Yenilikçi Hizmetlerimiz

Üç farklı konseptte tesisatın yer aldığı doğalgaz kombileri su, elektrik ve gaz donanımına sahiptir. Dolayısıyla kombi bakımı ve tamiri aşamasında profesyonel ve yenilikçi hizmetlerden yararlanmanız akıllıca bir yol olacaktır.  Bu bağlamda geliştirdiğimiz bakım ve onarım hizmetlerimizi sıralamak gerekirse;

  • Teknolojik güvenlik önlemlerinin alındığı yönergelere uygun kombi montajı
  • Bakım çerçevesinde gazın yanma deposu cehennemliğin sökülerek temizlenmesi
  • Kombi su giriş ve çıkışlarında tıkanma olup olmadığının kontrolü, varsa giderilmesi
  • Elektrik aksamının kontrolü
  • Sistemde gaz kaçağı olup olmadığının kontrolü
  • Yanmış kirli gazın tahliye sistemlerinin bakımı
  • Bakım sırasında bulunabilecek arızaların onarımı

Gibi çok sayıda hizmetlerimizde esas hedeflenen öncelikle sizlerin ve sevdiklerinizin güvenliğini sağlamaktır. Bunun dışında oldukça uygun fiyatlarla gerçekleştirmiş olduğumuz kombi bakım ve onarımı ile önemli oranda yakıt tasarrufu ve yüksek yanma verimliliği amaçlanmaktadır