Hemen Ara Fiyat Al
Top

Kombi ve Petek Servisi

Kombi ve Petek temizliği verimli ısı elde etmeniz için yapılması gereken önemli bir iştir.

Kombi ve Petek temizliği kabataslak olarak yapılmaz; konusunda uzman personeller tarafından ısıtma sisteminin bütün borularını ve peteği de içine alan Özel kimyasallar ile özen gösterilerek yapılan kapsamlı bir iştir.

Son derece önemli ve hassas bir cihaz kombinasyonundan oluşan doğalgaz kombi bakım ve tamir işleminin büyük bir titizlikle yapılması gerekiyor

Uygun fiyatlarla gerçekleştirmiş olduğumuz kombi bakım ve onarımı ile önemli oranda yakıt tasarrufu ve yüksek yanma verimliliği amaçlanmaktadır.

Kombi Petek Servisi

Kalorifer Petek Temizleme

Kış aylarının en önemli ısınma aracı tartışmasız şekilde kalorifer petekleridir. Fakat gerek su içerisinde bulunan tortular gerekse ısınma ile ortaya çıkan kireçlenmeler kalorifer petek temizleme işleminin yapılmasını zorunlu bir hale getirir.

Çünkü petekler içerisinde biriken bu tortular önemli bir enerji kaybını meydana getirir. Dolayısıyla hem daha fazla yakıt ödemesi yaparsınız aynı zamanda ısınamazsınız.

Kombi Petek Servisi

Kombi Bakımı ve Tamiri

Son derece önemli ve hassas bir cihaz kombinasyonundan oluşan doğalgaz kombi bakım ve tamir işleminin büyük bir titizlikle yapılması gerekiyor.

Dönem dönem yaşanan kombi kazaları maalesef telafisi olmayan üzücü olayların yaşanmasına neden olmaktadır. Bu tür kazaların önüne geçebilmek ve yüksek verimlilik açısından kombinizin bakımını zamanında yaptırmanız gerekiyor.

Tıkalı Mutfak Banyo Gideri ve Lavabo Tuvalet Tıkanıklık Açma Servisi