Hemen Ara Fiyat Al
Top

Çalışmalarımız

a

Tıkanıklık & Gider Açma

Uzman ekibimizle lavabo,klozet,tuvalet tıkanıkları kırmadan, parçalamadan açılır. Bursa Su Kaçak Servisi olarak, tıkanıklık sorunlarında uzman ekibimiz ile profesyonel tıkanıklık gider açma makineleriyle sorunlarınızı kısa süre de çözüyoruz. Bilinçsiz kişiler Çözüm üretmek isterken size ekstra tadilat masrafları çıkarabilirler. Firmamızın eğitimli personeli giderinizi kırmadan, parçalamadan açar.

Su Kaçak Tespiti ve Tamiri

Konut ve iş yerlerin de su kaçağı tespiti yapmak için çeşitli yöntemler uygulanmaktadır. Klasik yöntemlerle yapılan kaçak tespiti sırasında sızıntının olduğu yeri bulmak için belirli yerlerin kırılması gerekmektedir. Oysa Son teknoloji ile üretilen cihazlarla su kaçağının olduğu yer eğitimli personeller tarafından kırılmaya gerek kalmadan tam olarak tespit edilmektedir.

Kanal Açma & Görüntüleme

Bu sistemde önceden temizlenmiş kanallara giren CCTV Kameralar çok kısa bir sürede, sadece bir muayene ya da parsel bacası kenarına yerleştirilen görüntüleme aracı vasıtası ile kanalın baştan sonra görüntüsünü kaydedip, bize kanaldaki sorunları anında izleme şansı veriyor. Bu becerikli cihazlar çapı 20 cm’den tutun da, kanalların bağlandığı 2 mt. Çapındaki kolektörleri dahi görüntüler.

Kombi & Petek Temizleme

Kombi ve Petek temizliği verimli ısı elde etmeniz için yapılması gereken önemli bir iştir. Kombi ve Petek temizliği kabataslak olarak yapılmaz; konusunda uzman personeller tarafından ısıtma sisteminin bütün borularını ve peteği de içine alan Özel kimyasallar ile özen gösterilerek yapılan kapsamlı bir iştir. Firmamız petek temizliği konusunda, petek temizleme kimyasalı kullanarak kalıcı çözüm üretmektedir.

BURSA SU KAÇAK SERVİSİ

Nasıl Çalışırız?

a
a

Bizi Arayın!

a

Hizmet Talebi

a

Proje Onayı

a

Ödeme Yap!

Bursa Su Kaçak Servisi | Neler Yapıyoruz?

Su Kaçak Tespiti ve Tamiri, Kombi ve Petek Temizliği, Kanal Açma ve Görüntüleme, Tıkanıklık ve Gider açma gibi altyapı tesisat hizmetleri ile sektöründe 23 yıllık tecrübe ve kaliteyle sizlere hizmet vermektedir..
Firmamız yapı ve inşaat sektörü içerisinde bireysel, kurumsal firmalarının ve özel sektör işletmelerinin her türlü alt yapı sorununa çözüm ortağı olarak son teknoloji ekipmanlar ile kırıp dökmeden müdahale ederek,  çabuk ve güvenli bir şekilde  hizmet vermektedir.
Bina ve inşaatların alt yapı, sıhhi tesisat ve tamirat sorunlarının tümünde firmamızı 7/ 24 arayabilir, hizmet talep edebilirsiniz.En cazip fiyatlarla ve kaliteli hizmetimiz ile sizlere bir telefon kadar yakınız..

Her Türlü Sıhhi Tesisat ve Altyapı Sorunlarınız İçin  Hizmet Talep Ediniz .