Hemen Ara Fiyat Al
Top

Uzman Personel

Konusunda Deneyimli Personelimiz İle En İyi İşçilik ve Kalitede Su Tesisat Hizmetlerini Siz Müşterilerimize Hızla Sunmaktayız.

Teknolojik Ekipman

Sektördeki gelişmeleri ve yenilikleri takip ederek sizlere en son teknolojik malzemeleri kullanarak siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Ekonomik Fiyat

Kaliteli ve Garantili Sıhhi Tesisat ve Tamirat Hizmetlerini en kısa zamanda ve en uygun fiyatlarla siz müşterilerimize sunmaktayız.

Bursa Su Kaçak Servisi

a

Bursada Su Kaçağı Servisi, yılların tecrübesi ve günümüzün değişen teknolojik yeniliklerine göre siz müşterilerimizin beklentilerine fiyat-kalite olarak en iyisini sunmaktadır.

Su kaçağı bulma, su kaçağı tamiri, tıkanıklık açma, su tesisat işleri, kombi ve petek temizliği gibi birçok tesisat işlerinde son derece profosyonel ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet etmiştir.

Uzman kadromuzla 7/24 daima iletişime açık haldedir. Yapılan işlerimizin arkasında durarak 1 yıl garanti vermektedir.

Su kaçağı nasıl bulunur su kaçağı ilk önce su kaçağı cihazları ile yeri noktasal tespit edilir, tespit edilen yer kırılarak müşteriye gösterilir ve onarımı yapılır bu sayede büyük onarım ve tadilat yapmadan bir, iki seramik kırarak onarım yapıldığından çok az masraf ve tadilatla onarım yapılmaktadır.

Firma İletişim

Adres:

Üçevler Mh. 1.Dumlupınar Cd NO:4 Kat:5 16120 Nilüfer / Bursa

Hizmet Bölgelerimiz:

nilüfer, iznik, gemlik, görükle, yıldırım, kestel, gürsu, osmangazi, yenişehir, inegöl, mudanya, bademli, özlüce, orhangazi, balıkesir