Hemen Ara Fiyat Al
Top

Kalorifer Petek Temizliği

Kalorifer Petek Temizleme 

Kış aylarının en önemli ısınma aracı tartışmasız şekilde kalorifer petekleridir. Fakat gerek su içerisinde bulunan tortular gerekse ısınma ile ortaya çıkan kireçlenmeler kalorifer petek temizleme işleminin yapılmasını zorunlu bir hale getirir.

Çünkü petekler içerisinde biriken bu tortular önemli bir enerji kaybını meydana getirir. Dolayısıyla hem daha fazla yakıt ödemesi yaparsınız aynı zamanda ısınamazsınız.

Kalorifer Petek Temizleme 2 Yılda Bir Yapılmalıdır

Son derece gelişmiş petek temizleme cihazları ile gerçekleştirmiş olduğumuz işlem neticesinde daha iyi ısınmanızın  yanında  yakıt tasarrufuna büyük ölçüde katkı sağlanır.

Petek temizleme işlemimiz son derece seri bir şekilde en fazla 2 saat gibi kısa bir süresi içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Yapılacak temizlik sonrasında radyatörlerde biriken kir ve pasın ne kadar yüksek bir oranda olduğunu sizlerde bizzat görecek ve işlemin ne kadar gerekli olduğunu anlayacaksınız.

Lütfen internet sitemizde bulunan iletişim seçeneklerimizden bizlere ulaşınız. Optimum çözümleri sizler için üreten firmamızı seçen değerli müşterilerimiz kalorifer petek temizleme işleminin hemen ardından kazanmaya başlıyor.

Cazip fiyatlarla sunmuş olduğumuz hizmetimizde profesyonel bir kuruluş olarak %100 memnuniyet garantisi veriyoruz.