Hemen Ara Fiyat Al
Top

Cihazla Su Kaçağı Bulma

Cihazla Su Kaçağı Bulma

Özellikle binalarda rastlanan su kaçağı problemleri oldukça can sıkıcı ve eskiden bir o kadar masraf gerektiren bir sorundu.

Ancak gelişen teknoloji ile birlikte cihazla su kaçağı bulmak artık çok kolay.

Kaçağın meydana geldiği yer ister duvarda isterse zeminde bulunsun tam olarak nokta atışı yerini bulan bu cihazlar birkaç yönlü çalışabilmektedir.

Gerek termal olarak gerekse fiziki kameralar yardımıyla bulunan sorun uzman personelimiz tarafından en az hasar oluşturulacak şekilde ve sadece kaçağın bulunduğu yerde gerçekleşiyor. Bu da zamandan ve masraftan büyük bir tasarruf anlamını taşıyor.

Akustik Dinleme Cihazları Ve Termal Kamera ile Su Kaçağının Yeri Bulunuyor

Ancak gerek termal kameralar gerekse spiral kameralar ile tüm bu sorunların üstesinden gelmek artık çok kolay.

Bunun dışında yüksek frekansta akustik dinleme cihazları ile su kaçağının tam olarak yerinin tespit edilmesi mümkün olmaktadır.

Dolayısıyla hiçbir tadilata ihtiyaç duymadan sadece mevcut sorunlu bölgenin bakım veya onarımının gerçekleştirilmesi bu alanda ortaya çıkan maliyeti minimuma düşürmüştür.

Profesyonel şekilde çalışmalarını yürüten firmamızdan su tesisatlarınızda yaşanacak her türlü sorun ile ilgili hizmetleri alabilirsiniz. Son derece uygun fiyatlarla sağladığımız hizmetlerimizde müşteri memnuniyetine odaklı çalışmalarımız için lütfen iletişim araçlarımızdan her hangi biriyle bizlere ulaşın.

Cihazla su kaçağı tamiratının hızlı ve sorunsuz onarımı ile zamandan tasarruf edin.